Services

Havalimanı Transferleri

Bursa’dan günde yüzlerce yolcunun Bursa’dan ya da Bursa’ya İstanbul Havalimanı (İHL), Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), Esenboğa Havalimanı (ESB), Yenişehir Havalimanı (YEI) transferi gerçekleşmektedir. Bursa Transfer son model araç filosuna sahip olup, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesiyle siz ve sizin misafirlerinize 7/24 VIP Transfer hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

2002 yılında hizmet vermeye başlayan Bursa Transfer Bursa’nın ilk transfer ve turizm taşımacılık firması olup, sektöre yön veren, diğer transfer firmaları tarafından takip ve taklit edilen transfer firması olmuştur.

Misafirlerimizin belirtmiş olduğu transfer tarihi, uçuş bilgileri, alınış ya da bırakılış adres ve diğer detayları eksiksiz olarak size özel müşteri temsilciniz tarafından transfer veri tabanımıza işlenir, transferinizin gerçekleşmesine en geç 6 saat önce belirtmiş olduğunuz iletişim kanallarına (Mail, sms) araç ve özel şoför bilginiz Bursa Transfer Operasyon Ekibi tarafından iletilir.

Bursa Transfer operasyon ekibi hizmetlerimizin eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi için 7/24 çalışmaktadır.

Bursa Transfer‘de Premium transferlerde vermiş olduğumuz Özel Karşılama Personeli hizmetimizi “Tüm misafirlerimiz bizim için özeldir” sloganıyla tüm transferlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Siz havalimanından bagajınızı alıp çıktığınızda takım elbiseli adınız ya da firmanızın dijital renkli logosu olan tabletle bekleyen size özel karşılama personelimiz tarafından karşılanarak size özel şoförlü aracınıza kadar eşlik etmektedir.

Bursa Transfer‘in havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak için bize “0 224 222 6 333” 7/24 call center numaramızdan ya da www.bursatransfer.com adresinden online transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

 

Unutmayın! “Yola çıkmak güven ister…”

 

 

Protokol Taşımacılığı

Bursa Transfer T.C. Cumhurbaşkanlığı, T.C. Başbakanlık tarafından devlet büyüklerimiz için üst düzey protokol eskort aracı tedarik eden, İçişleri Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı bünyesinde elçilikler aracılığı ile ülkemize gelen yabancı üst düzey bürokratların – konuk heyetlerin 2002 yılından beri protokol hizmetlerindeki profesyonel hizmetlerimizden dolayı Bursa ve çevre illerde aranan isim Bursa Transfer olmuştur. Protokol taşımacılığı işinde firmamıza sunulan referanslar konuklarımızın taşımacılık işinde Bursa Transfer isminin güven ve saygınlık anlamında yeterli olduğu zikredilmiştir. Protokol hizmetinde profesyonel uzman ekibimiz son model VIP araçlarımız ile güven ve rahatlık anlamında onlara kendi evlerinde hatta kendi ülkelerinde gibi hissettirmek tek amacımızdır.

Protokol Taşımacılığı Hizmetimizden yaralanmak için 0 224 222 6 333 numaralı çağrı merkezimizden Bursa Transfer Protokol Taşımacılığı Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın! “Yola çıkmak güven ister.” 

Şoförlü Araç Kiralama

 

Yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş ve sizin memnuniyetinize kendini adamış ileri sürüş teknikleri eğitimi almış profesyonel sürücülerimiz sizi özel hissettirecek zamanlarda Bursa Transfer en doğru seçimdir.

Bursa Transfer‘in bünyesinde İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dili bilen profesyonel sürücüler bulunmaktadır.

Şoförlü araç kiralama hizmeti verdiğimiz araçlar;

 • VW Jetta
 • VW Passat
 • Chevrolet Cruze
 • Renault Megane
 • Mercedes E 180
 • Mercedes E 250
 • Mercedes S 350
 • Mercedes Vito
 • Mercedes Sprinter
 • Mercedes Siyah VIP Sprinter
 • Otokar Sultan
 • Otokar Turkuaz
 • Mercedes Tourismo
 • Mercedes Travego

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetimizden yaralanmak için 0 224 222 6 333 numaralı çağrı merkezimizden Bursa Transfer Şoförlü Araç Kiralama Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın! “Yola çıkmak güven ister.”

VIP Transfer Hizmeti

Bursa Transfer bünyesinde var olan VIP Transfer Hizmetleri Birimimiz sektöründe isim yapmış yerli – yabancı sermayeli kurum, kuruluşların üst düzey yöneticilerine, özel misafirlerine ve şirket personellerine son model araçlarla ve yabancı dil bilen, ileri sürüş teknikleri eğitimi almış, src ve psikoteknik belgeli sürücüleri ile VIP Transfer Hizmeti vermektedir.

Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti, firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. VIP Transfer Hizmetimiz firmaların araç satın alma, bakım – onarım, personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır.

Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti sayesinde firmalar zamandan ve paradan tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle uğraşmamaktadır.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin takibide talep edildiği takdirde VIP Transfer Hizmetleri Birimimizce gerçekleştirilmektedir.

Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımız 7/24 araç takibi sistemi ile kontrol altında tutulmakta, istenildiği anda tüm transfer takip verilerine ulaşılmaktadır.

Ayrı ayrı takip edilen masraf kalemleri yerine giderlerin kolaylıkla takip edilebileceği “Tek Fatura Sistemi” oluşturulmuştur. Böylelikle kontrol ve iç denetim kolaylaşmıştır. Firmalara istedikleri tüm bilgiler rapor formatında aylık ve günlük olarak ulaşma imkanı sunulmuştur.

VIP Transfer Hizmetimizden yaralanmak için 0 224 222 6 333 numaralı çağrı merkezimizden Bursa Transfer VIP Transfer Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Unutmayın! “Yola çıkmak güven ister.”

" VIP ULAŞIM HİZMETLERİ "

Call Now Button