S.S.S

REZERVASYON ÖNCESİ

İnternet sitesindeki fiyatlar güncel mi ?

Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen online iletişim formunu doldurarak veya telefon ederek “0 (224) 222 6 333” fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

Rezervasyon nasıl yapabilirim ?

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise telefon ederek “0 (224) 222 6 333” rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ne zaman rezervasyon yapabilirim ?

Rezervasyon sistemimiz online olarak 7/24  hizmet vermektedir.

YOLCULUK ÖNCESİ

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde adınız veya belirlediğiniz kelime yazılı olan, A4 büyüklüğünde tabela ile sizi bekleyecektir.

Görevliyi bulamadığım zaman ne yapacağım ?

Herhangi bir araca binmeden lütfen size vereceğimiz veya iletişim sayfamızdaki cep telefon numaralarımızdan bizi arayınız.

Geliş uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?

Hava limanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar – gecikme için sizden extra ücret istenmez. Rötar – gecikme olursa mutlaka bize telefon ederek “0 (224) 222 6 333” bildirmeniz gerekmektedir.

Araçlarınızda çocuk koltuğu varmı ?

Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.

Araçlarınız klimalı mı ?

Evet, tüm araçlarımız klimalıdır.

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında yarım saatten fazla zaman harcarsam, sorun olur mu?

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikalık gecikme sorun olmaz, 60 dakika gecikme süreniz bulunmaktadır, havalimanında kayıp bagaj sorunu ile karşılaştığınızda, ekstra bagaj işleri çıktığı zaman, bize haber vermeniz gerekmektedir.

Reservasyonumu iptal edebilir miyim?

Rezervasyonunuzu transfer saatinden 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.

YOLCULUK SONRASI

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?

Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

Dönüşte hangi terminale bırakılacağım ?

Transfer elemanlarımız uçağınızın kalkacağı terminale bırakacaktır.

" VIP ULAŞIM HİZMETLERİ "

Call Now Button