Protokol Taşımacılığı

Havalimanı Transferleri

Bursa’dan günde yüzlerce yolcunun Bursa’dan ya da Bursa’ya İstanbul Havalimanı (İHL), Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), Esenboğa Havalimanı (ESB), Yenişehir Havalimanı (YEI) transferi gerçekleşmektedir. Bursa Transfer son model araç filosuna sahip olup, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesiyle siz ve sizin misafirlerinize 7/24 VIP Transfer hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

2002 yılında hizmet vermeye başlayan Bursa Transfer Bursa’nın ilk transfer ve turizm taşımacılık firması olup, sektöre yön veren, diğer transfer firmaları tarafından takip ve taklit edilen transfer firması olmuştur.

Misafirlerimizin belirtmiş olduğu transfer tarihi, uçuş bilgileri, alınış ya da bırakılış adres ve diğer detayları eksiksiz olarak size özel müşteri temsilciniz tarafından transfer veri tabanımıza işlenir, transferinizin gerçekleşmesine en geç 6 saat önce belirtmiş olduğunuz iletişim kanallarına (Mail, sms) araç ve özel şoför bilginiz Bursa Transfer Operasyon Ekibi tarafından iletilir.

Bursa Transfer operasyon ekibi hizmetlerimizin eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi için 7/24 çalışmaktadır.

Bursa Transfer‘de Premium transferlerde vermiş olduğumuz Özel Karşılama Personeli hizmetimizi “Tüm misafirlerimiz bizim için özeldir” sloganıyla tüm transferlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Siz havalimanından bagajınızı alıp çıktığınızda takım elbiseli adınız ya da firmanızın dijital renkli logosu olan tabletle bekleyen size özel karşılama personelimiz tarafından karşılanarak size özel şoförlü aracınıza kadar eşlik etmektedir.

Bursa Transfer‘in havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak için bize “0 224 222 6 333” 7/24 call center numaramızdan ya da www.bursatransfer.com adresinden online transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Unutmayın! “Yola çıkmak güven ister…”

" VIP ULAŞIM HİZMETLERİ "

Call Now Button