VIP Transfer Hizmeti

Bursa Transfer bünyesinde var olan VIP Transfer Hizmetleri Birimimiz sektöründe isim yapmış yerli – yabancı sermayeli kurum, kuruluşların üst düzey yöneticilerine, özel misafirlerine ve şirket personellerine son model araçlarla ve yabancı dil bilen, ileri sürüş teknikleri eğitimi almış, src ve psikoteknik belgeli sürücüleri ile VIP Transfer Hizmeti vermektedir.

Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti, firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. VIP Transfer Hizmetimiz firmaların araç satın alma, bakım – onarım, personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır.

Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti sayesinde firmalar zamandan ve paradan tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle uğraşmamaktadır.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin takibide talep edildiği takdirde VIP Transfer Hizmetleri Birimimizce gerçekleştirilmektedir.

Bursa Transfer VIP Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımız 7/24 araç takibi sistemi ile kontrol altında tutulmakta, istenildiği anda tüm transfer takip verilerine ulaşılmaktadır.

Ayrı ayrı takip edilen masraf kalemleri yerine giderlerin kolaylıkla takip edilebileceği “Tek Fatura Sistemi” oluşturulmuştur. Böylelikle kontrol ve iç denetim kolaylaşmıştır. Firmalara istedikleri tüm bilgiler rapor formatında aylık ve günlük olarak ulaşma imkanı sunulmuştur.

VIP Transfer Hizmetimizden yaralanmak için 0 224 222 6 333 numaralı çağrı merkezimizden Bursa Transfer VIP Transfer Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Unutmayın! “Yola çıkmak güven ister.”